ד״ר ערן פרמון – מנהל את מרפאת ׳מאלו קליניק׳ ישראל סניף רמת השרון. ד״ר פרמון סיים בהצטיינות יתרה את לימודיו במרכז הרפואי הדסה והאוניברסיטה העברית בירושלים ומאז ממשיך להעמיק חקר במדעי רפואת השיניים ולצבור ניסיון מקצועי כרופא מטפל וכמנהל מרפאות שיניים מהגדולות והמובילות בישראל.
ד״ר ערן פרמון השתלם בתחומי האסתטיקה ושיקום הפה בבית החולים שיבא בתל השומר ובתחום ההשתלות הדנטליות בקורסים מטעם האוניברסיטאות המובילות בעולם דוגמת NYU ואוניברסיטת בוסטון. ד״ר פרמון מרצה באופן קבוע בכנסים אקדמיים בארץ ובעולם והוא פרסם למעלה מ – 20 מאמרים רפואיים בספרות המדעית.
ד״ר רונן בורדובסקי – מנהל את מרפאת ׳מאלו קליניק׳ ישראל סניף תל אביב של רשת המרפאות הבינלאומית המהווה את חוד החנית של רפואת השיניים בעולם. עיקר עבודתו היא שיקומים מורכבים, שתלים ואסתטיקה דנטלית. ד״ר בורדובסקי סיים בהצטיינות את לימודיו במרכז הרפואי הדסה והאוניברסיטה העברית בירושלים. מרפאתו אשר נמצאת במרכז תל אביב היא מהמובילות במרפאות השיניים בישראל. הוא פיתח את הידע שלו בשתלים דנטליים ובשיקום הפה על ידי הכשרה באוניברסיטאות הטובות בעולם דוגמת אוניברסיטת ניו יורק. הוא משמש יועץ בכיר למספר חברות שתלים בינלאומיות וחבר בארגון המשתילים הגרמני DGI.
ד״ר בורדובסקי מקדיש את כל זמנו ומרצו להתמקצעות בתחום על מנת לספק למטופליו את רפואת השיניים המתקדמת ביותר.

הצוות שלנו ברמת השרון

ד"ר מיטל סלמן

גב' לירז דיל

גב' יעל קאופמן

גב' טלי שגב

ד"ר ערן פרמון

ד"ר בועז שי

ד"ר חלד רחימה

ד"ר אבישי הרמן