רמת השרון:
03-5470755

מאלו קליניק בעולם

פרופ׳ פאולו מאלו, אבי שיטת All-on-4, הנחשבת למתקדמת ולחדשנית בתחומה, הוא נשיא מאלו קליניק העולמית. פרופ׳ מאלו הקים את מאלו קליניק ב- 1995 בליסבון, ושם נמצא מרכזה העולמי עד היום, המרכז הגדול והמתקדם ביותר בעולם להשתלות שיניים ולטיפולים דנטליים. המרכז מהווה מוקד משיכה למתרפאים מכל העולם המעוניינים בטיפולי שיניים בשיטות המתקדמות ביותר. הוא כולל עשרות חדרי ניתוח, מעבדות מחקר וציוד רפואי משוכלל, ומתקיימת בו פעילות דנטלית בהיקף נרחב. ההתמחות של המרכז היא ניתוחים דנטליים והשתלות שיניים איכותיות, במיוחד בטכניקת All-on-4  המהפכנית, אך מבוצעים בו גם טיפולים דנטליים רבים, לרבות יישור שיניים, טיפולי שורש, טיפולי אסתטיקה, שיקום הפה ועוד.

נוסף על כך, מאלו קליניק היא מרכז מחקר ופיתוח של Nobel Biocare –  חברת השתלים הגדולה והמובילה בעולם. שיטות וטכנולוגיות רבות – דוגמת שתלים זיגומטיים, גשר מאלו ו – All-on-4 – פותחו במאלו קליניק, והמרכז ממשיך ללא הרף לצאת בפיתוחים ובחידושים. כל הפיתוחים החדשניים נתמכים במחקרים רבים לאורך השנים, מתוכם פורסמו מעל 80 מאמרים מחקריים בספרים במדינות רבות בעולם.

מעבר למחקר ולפיתוח, המשימה העיקרית של מאלו קליניק היא שמירה על סטנדרטים גבוהים כאשר המטופל הוא במרכז וניתנים לו הטיפולים הרפואיים בהתאמה אישית מלאה, כל מקרה לגופו, בליווי צמוד ויחס אישי.

למאלו קליניק 25 סניפים הפרוסים ב – 15 מדינות ברחבי העולם, וכל אחד מן הסניפים משתמש בפרוטוקולים הרפואיים של מאלו קליניק העולמית על מנת להבטיח את אותה איכות בלתי-מתפשרת בכל העולם. בשנת 2011 נחנך בישראל סניף מקומי של מאלו קליניק העולמית, מאלו קליניק רמת השרון. רופא השיניים שנבחר להיות נציגו המורשה הבלעדי של פרופ׳ מאלו בישראל הוא ד״ר ערן פרמון.

את ד״ר ערן פרמון בחר מאלו מתוך רופאים רבים, בישראל כמו בעולם, שרצו שמרפאותיהם יצטרפו לרשת מאלו העולמית. הבחירה נעשתה לאחר פגישות רבות ובדיקה קפדנית ועל סמך ההמלצות שקיבל הרופא מחברת Nobel Biocare.

רופא השיניים הישראלי עבר הכשרות ייחודיות במרכז בליסבון והוא מחוייב בהקפדה יתרה לטפל על פי הפרוטוקולים הרפואיים העולמיים של מאלו קליניק הכוללים: טכנולוגיות וטכניקות ייחודיות, שתלים ייחודיים, חלקי שיקום ייחודיים וכו׳.

אחת לשלושה חודשים נוסע ד״ר ערן פרמון לפגישות במרפאת האם בליסבון הכוללות טיפולים במקרים חריגים ושותפות בפיתוח רעיונות ומוצרים חדשניים. עובדה זו, מאפשרת למרפאת מאלו קליניק הישראלית להיות בחוד החנית של הפיתוחים המודרניים ביותר בעולם בתחום רפואת השיניים, בתמיכת חברת השתלים האיכותית בעולם. במסגרת קשר רציף זה, מדריך הרופא הישראלי בעולם בקורסים המלמדים רופאי שיניים את שיטת ה All-on-4 ושיטות חדשניות נוספות.

פרופ׳ מאלו מגיע לביקורים בסניף הישראלי, הוא בודק מקרים חריגים ומשמש שותף מלא להתנהלות הקליניקה. הוא בוחן מקרים שמטופלים במאלו קליניק רמת השרון ומעניק את חוות דעתו המקצועית. במקרים קשים במיוחד פרופ׳ מאלו מטפל אישית במרכז מאלו בליסבון.

דילוג לתוכן